Pacific Shores Inn San Diego

San Diego
Pacific Shores 3*
8.0 Heel goed
251 beoordelingen

Pacific Shores Inn San Diego

4802 Mission Blvd, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Het Pacific Shores Inn San Diego met 3 sterren biedt 38 kamers aan en is gelegen op circa 9 minuten wandelafstand van de South Coast Wahines. Voor het gemak van de gasten zijn er een bagageopslag beschikbaar in de herberg, gelegen in de wijk Pacific Beach.
Dit hotel ligt slechts 350 meter verwijderd van het Palisades Park, op 13 km van Santa Fe Depot treinstation. Pacific Shores Inn is net uit Trader Joe's, op loopafstand van nog geen 25 minuten. Bovendien ligt Tourmaline Surfing Park 1 km verderop. Het pand in San Diego is binnen 10 minuten met de auto weg van het Belmont Park geplaatst. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven San Diego International op 15 minuten rijden.
The Duck Dive is op 400 meter verderop.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Betaald wifi
  • Zwembad
  • Eigen strand
  • Airconditioning
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Lajollacooks4u - 2.5 mi
  • Mt. Soledad National Veterans Memorial - 2.7 mi
  • SK Sanctuary Day Spa - 2.4 mi
  • Windansea Beach - 2.4 mi
  • La Jolla Open Aire Market - 2.6 mi
  • Harvard Cookin\' Girl - 2.8 mi
Luchthavens
  • San Diego International Airport - 6.1 mi
Treinstations
  • San Diego Old Town Transportation Center - 4.7 mi

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi (toeslag)
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • Huisdieren toegestaan
  • Bagageopslag

Sport en recreatie

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten

Diensten

  • Wasserij
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
Hoofdvoorzieningen
  • Betaald wifi
  • Zwembad
  • Eigen strand
  • Airconditioning
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 11:00
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Za 29 Aug
Zo 30 Aug
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken